STICK LINE, držiak toaletného papiera s prísavkou, chróm 90445
STICK LINE, držiak toaletného papiera s prísavkou, chróm 90445
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-90445 |
- dĺžka: 150 mm
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | STICK LINE |
| Rozmer | 150x85x150 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Prísavka |
| Hmotnosť / ks | 0.2400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836985 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
expedícia do 8 dní
5,68 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
expedícia do 8 dní
13,53 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
expedícia do 8 dní
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
expedícia do 8 dní
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
RUMBA držiak toaletného papiera bez krytu RB117
expedícia do 8 dní8,73 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
APOLLO držiak toaletného papiera, chróm 1416-17
expedícia do 8 dní15,22 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €

