STICK LINE, mydlenka na okraj vane, chróm 90443
STICK LINE, mydlenka na okraj vane, chróm 90443
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-90443 |
- rozmery: 120×160×150 mm
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | STICK LINE |
| Rozmer | 120x160x150 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836978 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar L 2dielna pravá vaňová zástena 80 x 150 cm, priehľadná, strieborná - 897L-080-100-95-00-P
expedícia do 10 dní250,54 €
Mexen Velar posuvná vaňová zástena s 2 krídlami 110 x 150 cm, grafit, kartáčovaná pištoľovo sivá - 896-110-000-41-66
expedícia do 10 dní302,23 €
Mexen Velar L Duo 2dielna posuvná vaňová zástena 160 x 150 cm, grafit, kartáčovaný nikel - 896-160-003-42-97
expedícia do 10 dní598,31 €

