RUMBA mydlenka drôtená RB103
RUMBA mydlenka drôtená RB103
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-RB103 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Rozstup montážnych rozmerov (na stred): 30 mm
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | RUMBA |
| Rozmer | 128x65x119 mm |
| Šírka | 128 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 119 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828096 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
na objednávku
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 100 x 85 cm, priehľadná, strieborná - 800-100-212-95-00-085
expedícia do 10 dní371,05 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B Duo s výklopným mechanizmom 100 x 90 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A2-100-090-65-00
expedícia do 10 dní415,24 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 80 x 85 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5-080L-085P-55-00
expedícia do 10 dní480,02 €

