RUMBA mydlenka, mliečne sklo RB102
RUMBA mydlenka, mliečne sklo RB102
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-RB102 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Rozstup montážnych rozmerov (na stred): 30 mm
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | RUMBA |
| Rozmer | 110x65x130 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828058 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
na objednávku
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L Duo 2dielna posuvná vaňová zástena 150 x 150 cm, grafitová, čierna - 896-150-003-42-70
expedícia do 10 dní500,62 €
Mexen Velar L Duo 2dielna posuvná vaňová zástena 180 x 150 cm, grafit, kartáčovaná meď - 896-180-003-42-65
expedícia do 10 dní621,38 €
Mexen Velar L 2dielna posuvná vaňová zástena 90 x 150 cm, matná, strieborná - 896-090-003-31-95
expedícia do 10 dní316,68 €


