STRESA kôš na bielizeň 42x62, 5x42cm, šedá 3163GR
STRESA kôš na bielizeň 42x62, 5x42cm, šedá 3163GR
| Výrobca: | Výrobca: KOH-I-NOOR |
| Kód: | Kód: UBC-3163GR |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KOH-I-NOOR |
|---|---|
| Séria | STRESA |
| Rozmer | 42x62,5 cm |
| Priemer zátky | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 625 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Textilné |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 6.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8013217267649 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Príslušenstvo
111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Rea Sprchová kabína Rapid Slide Chróm KPL-K5557
expedícia do 12 dní439,33 €
Pri platbe vopred iba 427,00 €
Mexen Omega výsuvná sprchová kabína 160 x 90 cm, transparentná, chróm - 825-160-090-01-00
expedícia do 10 dní468,15 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 160 x 90 cm, priehľadný, biely - 8C2-160-090-20-00
expedícia do 10 dní524,18 €


