SUGA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpustu, gun metal TJ006GM
SUGA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpustu, gun metal TJ006GM
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TJ006GM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 295 mm |
| Hloubka | 207 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 240 mm |
| Hmotnost / ks | 2.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978753 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | grafit |
Príslušenstvo
21,17 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI pohár, mliečne sklo, gun metal PI1081 58189
na objednávku45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
21,17 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
PIRENEI dávkovač mydla 110 ml, mliečne sklo, gun metal PI8181 58199
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis Elektrická vykurovacia tyč 200W OT/200
expedícia do 8 dní56,85 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
Novaservis Elektrická vykurovacia tyč 200W s regulátorom výkonu TT/200
expedícia do 8 dní110,23 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 200 W LT90200K
expedícia do 8 dní40,02 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €

