SUPE elektrický sušiak uterákov, 480x600mm, 148W, biely
SUPE elektrický sušiak uterákov, 480x600mm, 148W, biely
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SU148 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SUPE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 480x610 mm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 610 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 148.00 W |
| Hmotnost / ks | 5.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113550 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
BARI svietidlo E14, 40W, 230V, keramické tienidlo, bronz MC811
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Rea Svietidlo nad zrkadlo LED 60cm - čierna OSW-06665
expedícia do 12 dní53,16 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €

