TABELLA držiak uterákov 390 mm, biela mat MI390W
TABELLA držiak uterákov 390 mm, biela mat MI390W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI390W |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TABELLA |
| Rozmer | 390x50x80 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 0.6000 kg |
| EAN | 8590913929021 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
189,28 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
TABELLA držiak uterákov 520 mm, čierna mat MI520B
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
FEDE držiak uterákov 320 mm, čierna mat IRPA61
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Sušiak uterákov na vykurovacie telesá 214x600mm, biely (134504235) 1306-09B
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €


