TABELLA vykurovacie teleso 370/1190, biela mat MI1137
TABELLA vykurovacie teleso 370/1190, biela mat MI1137
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI1137 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TABELLA |
| Rozmer | 370x1190 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Objem | 0.40 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové, Doskové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 417 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 17.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886263 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
TABELLA držiak uterákov 390mm, brúsený nerez MI390
expedícia do 8 dní48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kozmetické zrkadlo zväčšovacie, obojstranné, bronz (106101697) XP012
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


