TABELLA vykurovacie teleso 370/1190, čierna mat MI1139
TABELLA vykurovacie teleso 370/1190, čierna mat MI1139
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI1139 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TABELLA |
| Rozmer | 370x1190 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Objem | 0.40 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové, Doskové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 417 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 17.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886270 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TABELLA držiak uterákov 390 mm, čierna mat MI390B
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
TABELLA držiak uterákov 390mm, brúsený nerez MI390
expedícia do 8 dní48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 160 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-160-100-50-00-3S
expedícia do 10 dní730,31 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 160 x 100 cm, matná, strieborná - 871-160-100-31-95
expedícia do 10 dní618,41 €


