TABELLA vykurovacie teleso 490/1190, antracit mat MI1147
TABELLA vykurovacie teleso 490/1190, antracit mat MI1147
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI1147 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TABELLA |
| Rozmer | 490x1190 mm |
| Šírka | 490 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Objem | 0.50 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové, Doskové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 549 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 21.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913851995 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
51,59 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
TABELLA držiak uterákov 520mm, brúsená nerez MI520
expedícia do 8 dní51,59 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100 mm, biela mat IR432T
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
DORLION vykurovacie teleso 500x900 mm, biela 1130-50
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
RADO vykurovacie teleso 600x1190 mm, 254W, brúsená nerez NR650
expedícia do 8 dní711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €


