TALAMO WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, biela
TALAMO WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, biela
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PB107WR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x80x63 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 48.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
23,48 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine ANTIK WC nádržka vrátane splachovacieho mechanizmu, biela AK107-208
expedícia do 8 dní112,84 €
Pri platbe vopred iba 107,00 €
JUAN WC kombi misa s nádržkou vr. splachovacie súpravy, zadný odpad LC2154
expedícia do 8 dní125,04 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
238,25 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €

