JALTA WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpadPB103RW
JALTA WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpadPB103RW
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PB103RW |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 37x78,5x63 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 785 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný, Rimless |
| Hmotnosť / set | 46.5500 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913907517 |
| Taric | 69109000 |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
24,75 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Hansgrohe Vernis Shape na stenu s termostatickou batériou chróm 26098000
expedícia do 4 dní538,62 €
Mexen CQ62 Vaňový/sprchový set s termostatickou batériou, ružové zlato - 779106295-60
expedícia do 10 dní208,83 €


