TARANT betónové umývadlo vrátane výpuste, 58x36cm, čierny granit AR471
TARANT betónové umývadlo vrátane výpuste, 58x36cm, čierny granit AR471
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR471 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou v barvě umyvadla
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 58x36 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 6.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972591 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INFRANE betónové umývadlo na dosku, vrátane výpuste, 57x37 cm, biely pieskovec AR460
expedícia do 8 dní259,01 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
DALMA keramické umývadlo 58,5x39x14 cm, carrara MM217
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €

