TELICA sklenené umývadlo, priemer 42 cm, biela mat TY181W
TELICA sklenené umývadlo, priemer 42 cm, biela mat TY181W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY181W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 42x14,5 cm |
| Priemer zátky | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 7.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898600 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 9 mm, chróm
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41 cm, granit PI035
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
AURUM nerezové umývadlo na dosku, priemer 38 cm, vrátane výpuste, tepané, zlato mat
expedícia do 8 dní276,09 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €


