THEIA, LATUS VIII úchytka, rozstup 320mm, chróm CT320
THEIA, LATUS VIII úchytka, rozstup 320mm, chróm CT320
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CT320 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- pre nábytok THEIA, LATUS VIII
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 330 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 33 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 0.1850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871801 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
SITIA úchytka pre SI120, ľavá, biela mat SA120WL
expedícia do 8 dní8,18 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €

