THEIA skrinka vysoká 40x138x19, 3cm, ľavá / pravá, dub alabama TH400-2222
THEIA skrinka vysoká 40x138x19, 3cm, ľavá / pravá, dub alabama TH400-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH400-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| Rozměr | 40x140x20 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 26.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913949210 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CF21 500x1800, boč. príp., 1815 W, čierne W421F-050-180-70
na objednávku385,59 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF21 500x900, boč. príp., 907 W, antracit W421F-050-090-66
na objednávku205,95 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF21 500x700, boč. príp., 706 W, antracit W421F-050-070-66
na objednávku166,06 €

