THEIA umývadlová skrinka 51x70x35cm, 1x dvierka, ľavá, biela (TH057) TH057-3030
THEIA umývadlová skrinka 51x70x35cm, 1x dvierka, ľavá, biela (TH057) TH057-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH057-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Závesná skrinka pod umývadlo
- 1x dvierka, ľavé (pravé prevedenie je možné objednať ako atyp)
- vo vnútri 1 výškovo nastaviteľná polica
- štandardne dodávané s úchytkou CT128 (rozteč 128 mm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | THEIA |
| Rozmer | 51x70x35 cm |
| Šírka | 510 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 25.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863790 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
THEIA skrinka vysoká 40x140x20cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela (62022LP) TH400-3030
expedícia do 8 dní334,08 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CROSS umývadlová skrinka 55x81x43cm, mahagón CR060
na objednávku533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
AVICE umývadlová skrinka 60x50x48cm, biela (AV065) AV065-3030
expedícia do 8 dní310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
504,87 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €


