THRON KOMPONENT štvrťkruhová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo, ľavá 59360
THRON KOMPONENT štvrťkruhová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo, ľavá 59360
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL2690A |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999345 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar-B Duo s výklopným mechanizmom 90 x 70 cm, priehľadný, biely - 832-090L-070P-20-00
expedícia do 10 dní409,35 €
Mexen Lima skladací sprchovací kút 90 x 70 cm, transparentný, čierna - 856-090-070-70-00
expedícia do 10 dní330,48 €

