THRON LINE bočná stena, 900 mm, číre sklo TL3090
THRON LINE bočná stena, 900 mm, číre sklo TL3090
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL3090 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 37.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913926778 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL6015C
expedícia do 8 dní265,54 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
FORTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo FL3590
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
DEEP BLACK bočná stena 900x1650mm, číre sklo 55506
expedícia do 8 dní154,94 €
Pri platbe vopred iba 147,00 €


