THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, rohový vstup TL2080-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, rohový vstup TL2080-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL2080-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 430 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 74.2000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913934926 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
227,99 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €
RAV Batéria umývadlová stojanková pre nízkotlakové ohrievače s otočným ústím E908.5/4
expedícia do 8 dní112,21 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
RAV Batéria umývadlová stojanková pre nízkotlakové ohrievače s otočným ústím 150 mm E415.5
na objednávku82,79 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €


