FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, biela mat RF017/14
FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, biela mat RF017/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF017/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 169x38x70 mm |
| Šírka | 169 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.3560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871092 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
FLORI držiak uterákov 600x70mm, biela mat RF009/14
na objednávku88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Drezová batéria dvojručková, ramienko ?16mm, 30cm, pre nízkotl. ohrievače M-CBS301003M
expedícia do 8 dní47,00 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Mereo Drezová batéria dvojručková, ramienko ?16mm, 12cm, pre nízkotl. ohrievače M-CBS301001M
skladom47,00 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €

