THRON LINE SQUARE štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup TL2880-5002
THRON LINE SQUARE štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup TL2880-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL2880-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 395 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 66.2000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913934636 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 80x80x4cm, biela 42511
expedícia do 8 dní250,97 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Vykurovací rebrík oblý 600x970 mm, biely MT41
expedícia do 8 dní83,00 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
Kúpeľňový radiátor Mexen Helios 800 x 600 mm, 448 W, čierny - W103-0800-600-00-70
expedícia do 10 dní91,38 €
298,74 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €


