TIGRA L asymetrická vaňa 170x80x46cm, biela (00111) 90111
TIGRA L asymetrická vaňa 170x80x46cm, biela (00111) 90111
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-90111 |
- Asymetrické vane sú určené do malých kúpeľní
- Vnútorný priestor vane je väčší než u klasickej obdĺžnikovej
- V kombinácii so sprchovou zástenou vyrieši sprchovanie v malom priestore
- Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
- Tvar vane TIGRA neumožňuje montáž vaňové súpravy s napúšťaním
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 170x80x46 cm |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Možnosť panelu, Inštalácia do ľavého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Hmotnosť / ks | 21.5600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729000006 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dníPodstavec k akrylátovej vani Polysan, L-515 mm, pár PO60-60
expedícia do 8 dníPodobný tovar
TRIANGL L asymetrická vaňa 180x120x50cm, biela 19611
expedícia do 8 dníTANYA L asymetrická vaňa 160x120x49cm, biela 65119
expedícia do 8 dníANDRA L asymetrická vaňa 170x90x45cm, biela 81111
expedícia do 8 dníVIVA L asymetrická vaňa 175x80x47cm, biela 70119
expedícia do 8 dníEVIA L asymetrická vaňa 170x100x47cm, biela 21611
expedícia do 8 dníEVIA L asymetrická vaňa 160x100x47cm, biela 11611
na objednávkuMohlo by vás zaujímať


