TIGRA R hydromasážna vaňa, 150x75x46cm, Active Hydro-Air, chróm 57245
TIGRA R hydromasážna vaňa, 150x75x46cm, Active Hydro-Air, chróm 57245
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72933.2010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 150x75x46cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 180.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 47.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729064367 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ROTA vaňová zástena otočná 650mm, číre sklo FA650
expedícia do 8 dní145,34 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
ROTA BLACK vaňová zástena otočná 650mm, číre sklo FB650
expedícia do 8 dní156,27 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
VILMA vaňová zástena 600x1400mm, čierna, číre sklo AQ6014B
expedícia do 8 dní129,24 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €

