TIGRA R hydromasážna vaňa, 150x75x46cm, Attraction Hydro, chróm 57246
TIGRA R hydromasážna vaňa, 150x75x46cm, Attraction Hydro, chróm 57246
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72933.3010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 150x75x46cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 180.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 40.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729064374 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 135 x 70 cm, priehľadný, chróm - 819-135-070-01-00
expedícia do 10 dní356,34 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 135 x 70 cm, priehľadný, biely - 8C2-135-070-20-00
expedícia do 10 dní465,28 €

