TIMEA stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm JV003
TIMEA stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm JV003
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JV003 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TIMEA |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871948 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
ROYAL FAMILY bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 0370OT25K7
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Podobný tovar
KAI stojánková bidetová batéria bez výpuste, chróm KA03
na objednávku81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm UT003T
expedícia do 8 dní151,08 €
Pri platbe vopred iba 140,00 €
SPY stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat PY03/15
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
LATUS stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat
expedícia do 8 dní181,11 €
Pri platbe vopred iba 172,00 €

