TONDI vykurovacie teleso rovné 600x1330 mm, stredové pripojenie, biela DT480T
TONDI vykurovacie teleso rovné 600x1330 mm, stredové pripojenie, biela DT480T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DT480T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TONDI |
| Rozmer | 600x1330 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1330 mm |
| Objem | 7.20 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 730 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 13.8000 kg |
| EAN | 8590913911712 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TONDI vykurovacie teleso rovné 450x1330 mm, stredové pripojenie, čierna mat DT476T
expedícia do 8 dní148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
64,43 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €


