ALYA vykurovacie teleso rovné 600x1600mm, stredové pripojenie, chróm LLS305
ALYA vykurovacie teleso rovné 600x1600mm, stredové pripojenie, chróm LLS305
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LLS305 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALYA středové připojení |
| Rozměr | 600x1600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Objem | 7.20 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 548 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 12.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947605 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, rovný kábel, 500 W, chróm LT67445
expedícia do 8 dní110,17 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene čierny 850 mm, bočný D40, Klasik/floor čierna CH 850 KC 2
expedícia do 8 dní89,73 €
MANUS ONDA Black nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 850x112x55mm GMO24B
expedícia do 8 dní303,61 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €


