TONDI vykurovacie teleso rovné 600x1690 mm, stredové pripojenie, čierna mat DT496T
TONDI vykurovacie teleso rovné 600x1690 mm, stredové pripojenie, čierna mat DT496T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DT496T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TONDI |
| Rozmer | 600x1690 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1690 mm |
| Objem | 9.10 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 800 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 930 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 17.6000 kg |
| EAN | 8590913911767 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel/čierna, 800 W LT90800B
expedícia do 8 dní56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
459,21 €
Pri platbe vopred iba 435,00 €
ZIG vykurovacie teleso 600x1572 mm, čierna mat ZG616B
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €


