TONO WC misa stojaca, Geniusflush, 36x53cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze
TONO WC misa stojaca, Geniusflush, 36x53cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-641011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | TONO |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36x42x53 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | GeniusFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| EAN | 8057729352011 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Typ oplachu | Vírové |
| Farba keramiky | bílá |
| Typ odpadu | vario |
Doporučujeme přikoupit
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
NORM/PURA WC sedátko SLIM soft close, duroplast, biela/chróm MS86CSN11
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
NORM/PURA WC sedátko, duroplast, biela (MS8611) MS86N11
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, čierna dual-mat 941026
na objednávku661,41 €
Pri platbe vopred iba 627,00 €
KUBE X WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 941011
na objednávku391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
KUBE X WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, biela dual-mat 941009
na objednávku711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €

