TONO WC misa stojaca, Geniusflush, 36x53cm, spodný/zadný odpad, cenere dual-mat
TONO WC misa stojaca, Geniusflush, 36x53cm, spodný/zadný odpad, cenere dual-mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-641017 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | TONO |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36x42x53 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | GeniusFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| EAN | 8057729357450 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Typ oplachu | Vírové |
| Farba keramiky | šedá |
| Typ odpadu | vario |
Doporučujeme přikoupit
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
TEMPOR samouzatvárací podomietkový WC ventil, chróm 56707
expedícia do 8 dní118,90 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 941011
na objednávku391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
526,66 €

