TORIDI keramické umývadlo 101x46,5 cm, 2 otvory pre batériu, biela TU0222
TORIDI keramické umývadlo 101x46,5 cm, 2 otvory pre batériu, biela TU0222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TU0222 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 101x46,5 cm |
| Šírka | 1010 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 26.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935909 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Doska DTDL 960x18x440mm, brest bardini DT096-1313
na objednávku74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Doska DTDL 830x18x440mm, antracit matný DT083-3434
na objednávku69,02 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Next s jedným krídlom 100 x 150 cm, pruhy, zlatá - 895-100-000-00-09-50
expedícia do 10 dní156,10 €
Vaňová zástena Mexen Next L s jedným krídlom 60 x 150 cm, pruhy, ružové zlato - 895-060-000-03-09-60
expedícia do 10 dní156,10 €
Vaňová zástena Mexen Lunar L s jedným krídlom 50 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 897L-050-000-50-00
expedícia do 10 dní147,24 €


