TORIDI keramické umývadlo 101x46,5 cm, biela TU0221
TORIDI keramické umývadlo 101x46,5 cm, biela TU0221
| Výrobca: | Výrobca: CERASTYLE |
| Kód: | Kód: UBC-TU0221 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 100,5x46 cm |
| Šírka | 1005 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 26.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935893 |
| Taric | 69109000 |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Doska DTDL 830x18x440mm, borovica rustik DT083-1616
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 95x50x43, 5cm, biela lesk DT100-3030
expedícia do 8 dní515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
Doska DTDL 830x18x440mm, dub strieborný DT083-1111
na objednávku53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab 850 mm, bočné D40, klasický/floor lesk s nerez. rámčekom CH 850 KN
expedícia do 8 dní124,89 €
Podlahový linear. žľab k stene čierny 450 mm, bočné D40, Drops čierna CH 450 DC 2
expedícia do 8 dní72,63 €


