Doska DTDL 830x18x440mm, brest bardini DT083-1313
Doska DTDL 830x18x440mm, brest bardini DT083-1313
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT083-1313 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 83x1,8x44 cm |
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 4.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893858 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PLATO doska Rockstone 900x24x360mm, biela mat PL096-0101
na objednávku254,75 €
Pri platbe vopred iba 242,00 €
280,71 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €

