TOSEMI sklenené gravírované umývadlo, priemer 42 cm, číra TY153
TOSEMI sklenené gravírované umývadlo, priemer 42 cm, číra TY153
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY153 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 42x14,5 cm |
| Priemer zátky | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 7.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898518 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 20 mm, chróm WP93051
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flip vaňová zástena jednokrídlová 80 x 150 cm mrazivá, čierna - 894-080-101-70-30
expedícia do 10 dní152,77 €
Ravak 10CVS2-100 L satin+Transparent 7QLA0U03Z1
na objednávku321,45 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €


