TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84999 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059493 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L sprchovací kút s posuvnou rukoväťou 100 x 90 cm, grafit, chróm - 871-100-090-43-01
expedícia do 10 dní497,69 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 110 x 95 cm, priehľadný, zlatý - 8A4T-110-095-50-00
expedícia do 10 dní418,16 €
Mereo Lima sprchový kút, 90x100x190 cm, lietacie dvere a pevný diel, sklo Číre CK87573K
expedícia do 8 dní532,80 €
Pri platbe vopred iba 524,00 €

