TREOS skrinka horná dvierková 35x50x22cm, pravá/ľavá, dub Polar (TS042) TS040-1010
TREOS skrinka horná dvierková 35x50x22cm, pravá/ľavá, dub Polar (TS042) TS040-1010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS040-1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Závesná skrinka horná, dvířková
- 1x dvierka, vnútri 1x polica
- mechanické závesy BLUM ® a systém TIP-ON
- otočením skrinky o 180 ° získate pravú alebo ľavú variantu
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu.
Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte.
Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREOS |
| Rozmer | 35x50x22 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub Polar |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty, Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 15.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869150 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Doporučujeme přikoupit
240,51 €
Pri platbe vopred iba 228,00 €
128,79 €
Pri platbe vopred iba 122,00 €
146,58 €
Pri platbe vopred iba 139,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WAVE skrinka spodná dvierková 30x45x47, 8cm, pravá/ľavá, biela lesk WA030-3030 59772
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
CIRASA skrinka spodná dvierková 30x64x46cm, pravá/ľavá, verde CR301-4444
expedícia do 8 dní293,17 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
TREOS skrinka spodná dvierková 35x53x50, 5cm, pravá/ľavá, čierna mat (TS036) TS035-3535
na objednávku245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €


