TREOS zrkadlo v ráme 1100x500x28mm, čierna mat (TS101) TS100-3535
TREOS zrkadlo v ráme 1100x500x28mm, čierna mat (TS101) TS100-3535
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS100-3535 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Ako vhodný doplnok odporúčame držiak sklenenej poličky a poličku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREOS |
| Rozmer | 1100x500x28 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Čierna |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 10.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869303 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ASOFFI pár držiakov poličky (bez skla), chróm (102202112) XJ018
expedícia do 8 dní16,90 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
TREOS skrinka horná dvierková 35x50x22cm, pravá/ľavá, čierna mat (TS041) TS040-3535
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Kúpeľňový radiátor Pluto P2B/2 105x1500 Čierna P2B/2
na objednávku459,21 €
Pri platbe vopred iba 435,00 €
Mexen Hades kúpeľňový radiátor 1500 x 400 mm, 574 W, antracit - W104-1500-400-00-66
expedícia do 10 dní124,48 €


