TREOS zrkadlo v ráme 750x500x28mm, čierna mat (TS751) TS750-3535
TREOS zrkadlo v ráme 750x500x28mm, čierna mat (TS751) TS750-3535
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS750-3535 |
Dostupnosť:
na objednávku
Zrkadlo v ráme
- otočné o 90 °
- ako vhodný doplnok odporúčame držiak sklenené poličky a poličku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREOS |
| Rozmer | 750x500x28 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Čierna |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869266 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
129,24 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
na objednávku
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
128,79 €
Pri platbe vopred iba 122,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRAND zrkadlo 80x80x3cm, morený smrek BA051S
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
NOTION okrúhle zrkadlo v ráme ø 80cm, zlato mat
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
SCULE zrkadlo vo vyrezávanom ráme 70x100cm, zlatá IN163
na objednávku141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €


