TREVIA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm TN042
TREVIA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm TN042
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TN042 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREVIA |
| Šírka | 165 mm |
| Výška | 165 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 2.3100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825842 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
DANIELA sprchové ramienko 150mm, chróm 1205-08
expedícia do 8 dní22,41 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Ručná sprcha, zahnutá, 245mm, ABS/čierna/chróm 2503
expedícia do 8 dní9,25 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
170,00 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €
REA LUNGO Podomietková sprchová sada Black Metallic + BOX REA-P4420
expedícia do 12 dní259,97 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
Omnires Y nadomietkový diel sprchovej batérie 2cestné, grafit kartáčovaný Y1247ROGR
expedícia do 14 dní157,40 €


