TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, matné sklo, pravé GT5612-10MR-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, matné sklo, pravé GT5612-10MR-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5612-10MR-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x120 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 91.7400 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 150 x 90 cm, priehľadný, chróm - 819-150-090-01-00
expedícia do 10 dní394,60 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 150 x 90 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-150-090-50-00
expedícia do 10 dní535,96 €
Mereo Lima sprchový kút, 150x90x190 cm, Ľ/P, chróm ALU, sklo Číre CK89423K
expedícia do 8 dní630,90 €
Pri platbe vopred iba 621,00 €


