TONDI-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x1330 mm, 600W, biela DE480T
TONDI-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x1330 mm, 600W, biela DE480T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DE480T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TONDI-E |
| Rozmer | 600x1330 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1330 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 600.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 22.0000 kg |
| EAN | 8590913911644 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
Príslušenstvo
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
224,52 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 450x1320 mm, 400 W, čierna
expedícia do 8 dní159,72 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
ORBIT-E elektrické vykurovacie teleso oblé 600x1320 mm, 600W, biela ILEO36T
expedícia do 8 dní163,54 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €


