TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-10C-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-10C-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2280-10C-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 108.2800 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-11ML-CH
expedícia do 8 dní721,71 €
Pri platbe vopred iba 667,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, rohový vstup, matné sklo GT2210-12M-B
expedícia do 8 dní994,36 €
Pri platbe vopred iba 919,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, rohový vstup matné sklo GT2280-12M-CH
expedícia do 8 dní936,71 €
Pri platbe vopred iba 865,00 €


