TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-11CL-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-11CL-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5612-11CL-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x120 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 94.8000 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF21 radiátor 500x1100, bočné pripojenie, 1109 W, antracit W421F-050-110-66
na objednávku244,99 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF21 500x1000, boč. príp., 1008 W, antracit W421F-050-100-66
na objednávku224,91 €
Mexen Flat CF21 radiátor 500x1600, bočné pripojenie, 1613 W, antracit W421F-050-160-66
na objednávku344,01 €


