TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-80CL-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-80CL-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5612-80CL-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 80x120 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 85.6300 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
287,83 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
CUBEMIX podomietková bidetová batéria so Stop spŕškou, hranatá, zlato mat UBC-CM040GB
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


