TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1100mm, číre sklo, pravé GT1211CR-B
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1100mm, číre sklo, pravé GT1211CR-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1211CR-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 1085 mm |
| Instalační šířka do | 1115 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 55.8000 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
Doporučujeme přikoupit
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 1050x130x55mm GMO16B
expedícia do 8 dní316,82 €
Pri platbe vopred iba 296,00 €
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik k stene s roštom ONDA, 1050x112x55mm GMO26B
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, ľavé GT1280CL-G
expedícia do 8 dní481,03 €
Pri platbe vopred iba 444,00 €
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1200mm, matné sklo, ľavé GT1212ML-CH
expedícia do 8 dní533,13 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, ľavé GT1280CL-B
expedícia do 8 dní465,05 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €


