TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1200x1200mm, rohový vstup, matné sklo GT2212-12M-B
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1200x1200mm, rohový vstup, matné sklo GT2212-12M-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2212-12M-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x120 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 116.9700 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 1050x130x55mm GMO16B
expedícia do 8 dní316,82 €
Pri platbe vopred iba 296,00 €
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik k stene s roštom ONDA, 1050x112x55mm GMO26B
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 027,01 €
Pri platbe vopred iba 949,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 900x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-90CL-CH
expedícia do 8 dní652,26 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 800x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-80CL-CH
expedícia do 8 dní630,03 €
Pri platbe vopred iba 582,00 €


