TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 800x800mm, číre sklo, pravé GT5680-80CR-B
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 800x800mm, číre sklo, pravé GT5680-80CR-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5680-80CR-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 73.4000 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 80x80x3cm 72941
expedícia do 8 dní278,66 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 027,01 €
Pri platbe vopred iba 949,00 €
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 800x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-80ML-G
expedícia do 8 dní712,69 €
Pri platbe vopred iba 658,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup, číre sklo GT2210-10C-CH
expedícia do 8 dní876,28 €
Pri platbe vopred iba 809,00 €


