EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1910EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 625 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 59.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904837 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Skládací |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, s nerez.rámikom bez mriežky CH 850/2 N
expedícia do 8 dní112,41 €
Podlahový linear. žľab k stene čierny 850 mm, bočné D40, Medium čierna CH 850 MC 2
expedícia do 8 dní89,73 €


